Vår kontakt




VÅRA TEAM

Vyacheslav Krylov

Teknisk direktör
Mob: +372 50 29185
vjatseslav.krylov@skatkeskus.ee




Aleksandr Krylov

Projektledare
Mob: +372 53 739473
aleksandr.krylov@skatkeskus.ee




Pavel Shpiganovich

VD
Mob: +372 55 548 464
pavel.spiganovits@skatkeskus.ee




Anna Shustova

Administrativ chef
Tel: +372 35 60622
Mob: +372 52 63249
anna.shustova@skatkeskus.ee




Marina Tjantova

Revisor
Mob: +372 35 73521
marina.tjantova@skatkeskus.ee




Ksenia Prudnikova

Bokföring
Mob: +372 35 73521
ksenia.prudnikova@skatkeskus.ee




Aleksandr Joutsi

Projektansvarig för klimatsystemet
Mob: +372 53 453 490
aleksandr.joutsi@skatkeskus.ee




Vitali Loginov

Projektansvarig för elektronik
Mob: +372 58 367 222
vitali.loginov@skatkeskus.ee




Maksim Krylov

Ventilationsplatschef
Mob: +372 53 434 378
maksim.krylov@skatkeskus.ee




Artur Laasma

Underhållsansvarig
Mob: +372 52 97297
artur.laasma@skatkeskus.ee




Artur Suikanen

VVS-ingenjör
Mob: +372 50 29355
artur.suikanen@skatkeskus.ee




Viktoria Kuragina

VVS-ingenjör
Mob: +372 5071240
viktoria.kuragina@skatkeskus.ee




Irina Krylova

Elektroingenjör
Mob: +372 5214044
irina.krylova@skatkeskus.ee




Egor Zignovski

Projektledare
Mob: +372 55524894
jegor.zignovski@skatkeskus.ee




Wilson Santos

Projektledare
Mob: +372 55 686 071
wilson.santos@skatkeskus.ee




Kristina Silina

Översättare
Mob: +372 55908600
kristina.silina@skatkeksus.ee




Stanislav Nazarov

Automationssystemingenjör
Mob: +372 55515732
stanislav.nazarov@skatkeskus.ee




© 2017 Skat-Keskus OÜ. All rights reserved | Created by Data Media